Naturalna pielęgnacja i rozkosz dla zmysłów w jednym. Poznaj filozofię SPA BABOR oraz niepowtarzalne rytuały, które pomogą Ci odkryć naturalne piękno Twojego ciała. Pozwól aby kosmetyczka BABORa wprowadziła Cię w świat SPA: odczuj siłę natury, odpręż się podczas aromatycznych masaży, wymodeluj kontury swego ciała korzystając z dobrodziejstw morza albo zgłęb tajemnice dalekowschodniej sztuki relaksu. Z dala od codzienności i pośpiechu znajdziesz krainę komfortu i odprężenia, jakich jeszcze nie znałaś.

Ayuverda jako holistyczna medycyna naturalna, mówiąca o trzech typach energii: vata ,pitta, kapha. Masaż abhyangam pozwala znaleźć wewnętrzne schronienie dając poczucie niezwykłego i głębokiego spokoju. Zabieg ten wzmacnia odporność i udrażnia czakramy ,czyli kanały energetyczne istotą masażu jest ruch energii w ciele. Wiele bowiem dolegliwości spowodowanych jest zaburzeniami przepływu energii.

Celem zabiegu jest więc przywrócenie harmonijnego przepływu energii, a także zapewnienie witalności fizycznej oraz równowagi emocjonalnej i duchowej. Ayuverda łączy masaż klasyczny i akupresurę zapobiegając tym samym różnym dolegliwościom i likwidując ich źródło powstawania.
W naszym salonie ten zabieg wprowadzi Cię w atmosferę orientalnych Indii który głęboko zrelaksuje, zwiększy sprawność umysłową i wydolność fizyczną oraz odmłodzi i zapewni zdrowy wygląd. Składa się na niego masaż głowy, karku, dłoni, przedniej i tylnej części ciała, a także stóp i twarzy.