Abrahydri – rewolucyjna, nieinwazyjna metoda przyszłości

ABRAHYDRI® to urządzenie posługujące się rewolucyjną metodą Bio-Mega-Dermabrazji. Jest to najwyższej klasy technologia przeznaczona jest do kompleksowej pielęgnacji skóry każdego typu i w każdym wieku, jest skuteczna także w przypadkach, w których inne metody zawodzą lub są dla niej szkodliwe.

Usuwa naskórek podobnie jak przy mikrodermabrazji korundowej czy diamentowej. Eliminacja naskórka w tej metodzie jest jednak silniejsza, równomierna, a jednocześnie zabieg łagodny, niepodrażniający naskórka, dzięki temu może być wykonywany nawet u osób z delikatną skórą. Elektroniczny system sterowania zapewnia najwyższą precyzję wykonywanego zabiegu. Pozwala bezproblemowo regulować głębokość zabiegu w zależności od stanu i kondycji skóry.

Metoda Abrahydri jest skuteczna na:
– blizny,
– przebarwienia,
– zmarszczki,
– „kurze łapki” wokół oczu,
– trądzik,
– skórę o nierównej strukturze,
– zmiany łuszczycowe,
– neurodermię,
– na szyję, dekolt, piersi, plecy oraz resztę ciała.

Mezoterapia, odmładzanie skóry, biolifting, redukcja stresu i rewitalizacja.
Dzięki bardzo wysokiej mocy i efektywności, urządzenie zapewnia uzyskanie spektakularnych efektów terapeutycznych przy zachowaniu przyjemności zabiegu i prawie 100% tolerancji skóry.
Zabieg doskonale złuszcza naskórek, rozpuszcza martwe i zniszczone komórki skóry, nawilża i odkaża skórę. Zapewnia efekt bio-liftingu poprzez naturalną stymulację procesów biochemicznych i fizjologicznych skóry.
Zaletami tego rozwiązania są: wyraźnie wyższa wydajność, optymalna i szybsza reakcja skóry, wyraźnie poprawione rezultaty zabiegów, większa powierzchnia eliminacji (linia 1,5 cm), głębszy efekt przy pozytywnej reakcji skóry, większa moc, krótszy czas zabiegu. Bazuje na Bio-Mega-Dermabrazji i ultradźwiękach w polu magnetycznym. Głowica US-MAG opcjonalnie posiadać może czerwone lub niebieskie światło, które wzmacnia efekt mezoterapii.

Urządzenie ABRAHYDRI® Trans posiada również głowicę do terapii próżniowej w różnych rozmiarach, z pulsacyjnym trybem pracy i wyrównanym ciśnieniem atmosferycznym przy 220 impulsach na minutę. Pozwala to na dogłębną, bezpieczną i skoncentrowaną aplikację m.in. w okolicach oczu, zmarszczek mimicznych, zmian trądzikowych. Zróżnicowane programy, odpowiednie poziomy intensywności, a także liczne, dające się systematycznie kontrolować mikro-impulsy zapewniają wielokierunkowe działanie. Dzięki temu komórki i tkanki zostają pobudzone do regeneracji.

Dzięki ABRAHYDRI® TRANS zostają osiągnięte następujące rezultaty:
– rozluźnienie tkanki
– redukcja blokad, zatorów
– aktywacja metabolizmu komórkowego, detoksykacja i oczyszczenie
– usprawnienie obiegu krwi
– poprawa stanu systemu naczyniowego
– stymulacja przepływu limfy
– wzmocnienie systemu odpornościowego
– poprawa rozluźnienia mięśni
– poprawa gęstości kości i tkanki chrzęstnej
– ukojenie bólu
– regulacja pracy organów
– stabilizacja i usprawnienie funkcjonowania organizmu
– poprawa absorpcji tlenu i dostarczania go do komórek
– przyspieszenie odbudowy krwinek
– harmonizacja systemu nerwowego
– działanie przeciwpodrażnieniowe i przeciwzapalne
– wydajniejszy transport cząsteczek
– masaż wewnątrz- i zewnątrzkomórkowy
– aktywacja procesu lipolizy
– efekt przeciwobrzękowy
– aktywacja kolagenu i elastyny