Long-Time-Liner – makijaż permanentny

Makijaż permanentny to trwała pigmentacja korygująca brwi, usta oraz oczy. Dzięki tej metodzie pigmenty pochodzenia naturalnego, nie toksyczne i nie alergizujące, zostają osadzone w skórze i poprzez zmagazynowanie w przestrzeni międzykomórkowej, utrzymują się tam w sposób widoczny przez ok. 5 lat. Później makijaż permanentny blednie, ponieważ dochodzi do stopniowego rozjaśniania barwnika.

Podczas zabiegu może dojść do podrażnienia, zaczerwienienia lub obrzęku skóry, ale objawy te ustępują najpóźniej do dnia następnego.
Przez 4 dni po zabiegu skóra poddana barwieniu nie powinna być myta mydłem, ani traktowana innymi kosmetykami.

Skórę należy myć wodą i nawilżać kremem oferowanym przez osobę wykonującą makijaż permanentny. Przez pierwszy tydzień po zabiegu nie należy chodzić do sauny, solarium, ani przebywać w miejscach nasłonecznionych.
Około 2-3 dnia po zabiegu naskórek w miejscach poddanych zabiegowi zaczyna się złuszczać wraz z częścią barwnika. Jest to proces naturalny.
Około 5-7 dnia po zabiegu farba blednie do 50% intensywności wyjściowej.

Metoda nie powinna być stosowana w czasie ciąży, infekcji oraz u osób chorych na łuszczycę i cukrzycę oraz przyjmujących leki sterydowe.
Prawidłowe i dokładne wykonanie zabiegu gwarantuje wspaniały i długotrwały efekt.

Long Time Liner

Magicznymi słowami w makijażu permanentnym są LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up. Biorąc pod uwagę różnorodność zarysów twarzy, est to recepta na piękno dla każdej kobiety. Specjaliści z Nefretete wykonują najlepszy makijaż permanentny w Rzeszowie.
Nie chodzi już tylko o podkreślenie i wsparcie naturalnego piękna, ale o ukrycie obszarów skóry z problemami pigmentacyjnymi. Conture® Make-up jest stosowany na całym świecie od 1987 roku. Tysiące zadowolonych klientek uznaje dziś, że nakładanie makijażu nie stanowi już dla nich żadnego problemu. Gwarantujemy precyzję, perfekcyjne wykonanie i stylowy wygląd.

Perfekcyjny kształt brwi !
Kształt brwi podkreśla cechy charakterystyczne i równoważy wygląd całej twarzy. Łuk brwi wyraża Twój nastrój i może nawet sprawić, że będziesz wyglądać młodziej. Jednak, brwi mogą być nierówne lub przerzedzone w wyniku nadmiernego wyskubywania. Makijaż permanentny Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla każdej kobiety.
Najpierw należy dobrać odpowiedni kolor, który zostanie użyty do zarysowania konturów Twoich brwi. Po zaakceptowaniu kształtu łuku i zarysów brwi, specjalista LONG-TIME-LINER® Linergist® delikatnie tworzy wygląd pięknych włosów. Każdego dnia będziesz się budzić z perfekcyjnymi brwiami.

Pięknie podkreślone oczy !
Nareszcie kredka do oczu, która nie pozostawia smug nawet po aktywnych ćwiczeniach fizycznych, pływaniu lub codziennych czynnościach. Wraz z LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up Twoje rzęsy będą się wydawać grubsze, a oczy bardziej podkreślone dzięki idealnej, naturalnie wyglądającej kresce na górnej i dolnej linii rzęs.
Makijaż permanentny z wykorzystaniem kredki do oczu Conture® Make-up to idealne rozwiązanie dla osób noszących szkła kontaktowe, z problemami ze wzrokiem lub po prostu chcących zaoszczędzić czas.

Nienaganny kolor twoich ust !
Stosując LONG-TIME-LINER® Conture® Make-up najpierw wybieramy kolor z palety kolorów od naturalnych barw szminki po najmodniejsze odcienie, które dodadzą Twojej skórze wspaniałego wyglądu. Następnie, podkreślamy wargi dzięki Conture® Make-up. Na koniec, dzięki naszej wspaniałej technice „Full-Lip-Shading”, mieszamy kolor na dwóch trzecich powierzchni Twoich ust, aby nadać im perfekcyjnego kształtu i wyglądu!
Po zakończeniu makijażu permanentnego otrzymasz idealnie nałożony i stały kolor warg. Już nigdy nie będziesz musiała korzystać ze szminki nawet po jedzeniu, ćwiczeniach czy pocałunkach! Twoje usta już zawsze będą piękne, bez względu na sytuację.