Przedłużanie rzęs

Jeśli masz ochotę pozwól sobie na rzęsy o których marzyłaś. W niespełna kilka godzin osiągniesz niepowtarzalny efekt. Metoda ta polega na integrowaniu rzęsy „sztucznej” zbudowanej z proteiny jedwabiu z naszą własną rzęsą za pomocą specjalnego preparatu wiążącego. Zastosowana w rozwiązaniu Perfect Silk Lashes jedwabna proteina charakteryzuje się właściwościami zbliżonymi do naturalnego włosa, dlatego też jest zalecana do stosowania przy przedłużaniu i zagęszczaniu. Pozwala to na uzyskanie optymalnego i niespotykanego efektu. Zabieg polega na doklejaniu pojedynczych rzęs jedwabnych do każdej Twojej naturalnej. Dzięki temu uzyskujesz efekt, któremu nie dorówna żaden tusz. Rzęsy są odporne na działanie wody i łez, można pływać, biegać i ćwiczyć bez ograniczeń.

Nakładanie rzęs jest całkowicie bezpieczne. Nie ma przy tym żadnych przeciwwskazań alergicznych. Przeciwwskazaniem może być gdy klientka ma swoje rzęsy bardzo krótkie i zbyt wywinięte.
W zależności do preferencji możemy uzyskać różne efekty przedłużenia rzęs. Oczywiście jeżeli dalej chcemy używać tuszu to nie wodoodporny. Zgodnie z biologicznym rytmem życia rzęsy zalecamy uzupełnianie co 3-6 tygodni gdyż w trakcie zabiegu nie wiemy, w jakiej fazie aktualnie jest dana rzęsa (wzrostu, zaniku, spoczynku). Twoje oczy nabiorą nowego, ekscytującego spojrzenia.

Dodatkowo, niesamowitym i oszałamiającym efektem jest przedłużenie rzęs i makijaż permanentny.
Jest to idealne wyjście dla kobiet, które w ogóle się nie malują lub wykonują makijaż okazjonalnie.

Sztuczne rzęsy

Sztuczne rzęsy i  trwała na rzęsy wspaniale poprawiają wygląd oka, o każdym kształcie.
Polecane szczególnie przed wykonaniem makijażu wizytowego, wieczorowego, ślubnego.